O nas

Cestování je koníček. Je to běžná věc každodenního života nás všech bez rozdílu věku či pohlaví. Cestujeme do školy, do práce a podnikáme různé výlety po okolí. Víme jak se máme chovat v tuzemském prostředí a skoro nic nás zde nepřekvapí, známe zvyky, krajinu a zákon.
Češi se řadí mezi konzervativnější národy, nemáme rádi změny prostředí a nejsme zvyklí se stěhovat například za prací, což je v Americe naprosto běžné. Proto si často neuvědomíme, že když dvakrát za rok vyrazíme na dovolenou do ciziny, musíme se přizpůsobit tamní kultuře a prostředí. Ne všude je slušné se chovat tak jak u nás.
Víte však jak se chovat v zahraničí? Jaké jsou zvyky v zemi, do které se chystáte vyrazit s rodinou na dovolenou? Kde se můžete na veřejnosti líbat, vést za ruce a nevzbudit pohoršení? Každý rád relaxuje na písečné pláži v létě nebo lyžuje na zasněžených kopcích v zimním období. Jak ale vybrat ten vhodný zájezd pro celou rodinu nebo jak se vyznat v cenách zájezdů? Na tyto otázky a spoustu dalších se pokusíme na naší webové stránce odpovědět.