Léčba poněkud odlišným způsobem

Léčba poněkud odlišným způsobem

Nejkurióznější místo pro léčení drogové závislosti

Když se oprostíme od klasických léčeben pro závislé, existují i jiná místa, kde vás zbaví vaší závislosti. Jedním z takových míst je thajský chrám, klášter Wat Tham Krabok. Toto místo je jedním z nekrurióznějších míst na světě a zároveň klinikou pro drogově závislé.

Pacienti, kteří se zde lečí za pomoci odvaru z bylin a tvrdou prací skládají slib Sajja, při porušení tohoto slibu údajně nastává smrt.

První pohled na chrám je velice depresivní, připomíná to bezútěšnou scénu z filmu Tenkrát na západě. Léčba stojí kolem 6000 THB. Úspěšnost je relativně extrémně vysoká 70-80%. Pro léčbu je zde podstatné dva kroky vytáhnout jedy z těla a následně vytáhnout duši z temnoty, což znamená detoxikaci těla i duše. První týden začíná prohlídkou a pak následuje nepříjemný proces zvracení po již zmíněném bylinkovém čaji. Místo peněz zde máte kupóny, platí pouze v areálu, dostanete třikrát denně najíst a váš volný čas je zhruba dvě hodiny večer. Klášter je také populárním místem i mezi turisty, můžete se podívat i dovnitř, ale prohlídka je asi jen pro silné žaludky.

Máte problém s početím potomka?

Máte problém otěhotnět a zároveň v peněžence pár set tisíc? Máme pro vás ostrov, který je nejplodnějším místem na světě. Ostrov se nachází v blízkosti Mexica a jmenuje se Cozumel. Ostrov býval největším mexickým obydleným ostrovem a centrem kultu bohyně Ixchel. Ixchel je mayská bohyně léčitelství a porodů. Jakožto bohyně-matka Ixchel pomáhá s plodností a porody. Je mocná léčitelka, která si pamatuje počátky existence lidského života na této planetě a dokáže vás spojit s vašimi původními kořeny duchovního léčitele. Mayské ženy, které mají problémy s otěhotněním navštěvují tento zázračný ostrov a prý síla funguje.

 Léčba lupénky v odpadních lázních

Modrá laguna, tak se jmenuje nejslavnější geotermální koupaliště naší planety. Voda je mléčně modrá a má úžasné účinky na zdraví a tyto zázračné lázně se nachází na Islandu. Nelekejte se však místní elektrárny, při blahodárné koupeli se vlastně máčíte v odpadních vodách této elektrárny. Voda sem doputovala z hloubky dvou tisíc metrů a předtím, než skončila v tomto bazénu, prošla geotermální elektrárnou, kde posloužila jako zdroj energie a tam ji ochladí na příjemných sedmatřicet stupňů. Z mléčné vody stoupá při koupeli pára a břeh je pokryt bílým bahnem, které má blahodárné účinky na léčbu lupénky. Můžete být ale naprosto v klidu, voda je absolutně čistá.